Strona główna
Zapytaj bibliotekarza
Zaproponuj książkę
Nasze usługi
Mapa serwisu
Wyszukiwarka
KATALOG-ONLINE
Biblioteka na Facebook.pl
Biuletyn Informacji Publicznej
Kujawsko-Pomorska Biblioteka Cyfrowa
Oficjalny Portal Miasta Grudzišdz
 Filia nr 13 po modernizacji
2017-11-20

17 listopada odbyło się uroczyste otwarcie Filii nr 13 i Ośrodka Czytelnictwa Niepełnosprawnych po realizacji projektu w ramach Grudziądzkiego Budżetu Obywatelskiego. Dziękujemy mieszkańcom za oddane głosy. Od 20 listopada zapraszamy do odwiedzania placówki.

W ramach realizacji projektu "Wyposażenie Filii nr 13 Biblioteki Miejskiej w sprzęty do realizacji przedsięwzięć kulturalno-oświatowych", którego wnioskodawcą był Tadeusz Rauchfleisz, zakupiono wyposażenie 3 działów biblioteki w nowoczesne urządzenia, niezbędne do organizacji i przeprowadzania różnorodnych wydarzeń kulturalnych, integracyjnych oraz oświatowych.

Oddział dla Dzieci wyposażono w projektor multimedialny, ekran, komputer przenośny z oprogramowaniem, urządzenie wielofunkcyjne i  20 nowych, kolorowych krzeseł składanych.

Dział dla Dorosłych wzbogacił się o 22 sztalugi wystawowe, 20 ram wystawowych, 30 składanych krzeseł, sprzęt nagłaśniający i aparat fotograficzny do dokumentacji wszystkich przedsięwzięć wykonywanych w tej placówce.

Dla Ośrodka Czytelnictwa Niepełnosprawnych, działającego w bibliotece, zakupiono komputer stacjonarny z programem czytania tekstów dla czytelników z wadą wzroku, 30 krzeseł biurowo-konferencyjnych oraz 4 stoły kwadratowe.

Zamontowano również nowe oświetlenie oraz zaciemniające rolety na oknach.
     Wstecz

Internet Grudziądz
Odsłon: 1165542