Strona główna
Zapytaj bibliotekarza
Zaproponuj książkę
Nasze usługi
Mapa serwisu
Wyszukiwarka
KATALOG-ONLINE
Biblioteka na Facebook.pl
Biuletyn Informacji Publicznej
Kujawsko-Pomorska Biblioteka Cyfrowa
Oficjalny Portal Miasta Grudzišdz
 Wystawa prac Magdaleny Kamińskiej
2018-06-06

14 czerwca w Bibliotece Miejskiej odbyło się otwarcie wystawy prac Magdaleny Kamińskiej, uczennicy Liceum Plastycznego.

Magdalena Kamińska, uczennica III klasy Liceum Plastycznego, wielokrotnie kwalifikowała się na wystawy pokonkursowe, które organizowały Licea Plastyczne pod patronatem Centrum Edukacji Artystycznej. W 2018 r. zakwalifikowała się na wystawę Ogólnopolskiego Konkursu Projektowego KALENDARZ AUTORSKI - "DOM", organizowanego przez Liceum Plastyczne im. Piotra Potworowskiego w Poznaniu i Centrum Edukacji Artystycznej. Konkurs ten na stałe wpisany jest do Kalendarza Ogólnopolskich Imprez Szkolnictwa Artystycznego.
Otrzymała też nagrodę w konkursie organizowanym przez Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną w Grudziądzu, nagrodę w Konkursie Plastycznym "Obrona Cywilna Wokół Nas", a w szkole podstawowej w Międzynarodowym Konkursie "Zawsze zielono zawsze niebiesko ", organizowanym przez Galerię i Ośrodek Twórczości Dziecka w Toruniu.
Największym jej osiągnięciem jest zdobycie III nagrody w Ogólnopolskim Przeglądzie Rysunku, Malarstwa i Rzeźby w makroregionie północno-zachodnim, czym zakwalifikowała się do walki o indeks na wyższą uczelnię. Właśnie uczestniczy w III etapie konkursu w Dłużewie wśród 29 uczniów klas III, najlepszych ze wszystkich Liceów Plastycznych w Polsce. Jest to ogromne wyróżnienie zarówno dla uczennicy, jak i szkoły.
     


Wstecz

Internet Grudziądz
Odsłon: 1273101