Aktualności

Konkurs "Jaki to przystanek?"

02.11.2021

Wypożyczalnia Główna zaprasza Czytelników i sympatyków Biblioteki do udziału w konkursie „Jaki to przystanek?”. Poniżej przedstawiamy 23 fotografie wiat przystankowych (w formie pocztówek – kalendarzy) autorstwa p. Henryka Przerwy. Niestety, niektórych już nie ma. Inne stoją nadal na ulicach naszego miasta, dając schronienie wielu pasażerom. Być może niedługo większość z nich zostanie wymieniona na nowocześniejsze, dlatego warto przypomnieć sobie o ich istnieniu dopóki jeszcze stoją, np. podczas rodzinnego spaceru czy rowerowej przejażdżki.

Zabawa polega na prawidłowym odgadnięciu jak największej ilości lokalizacji przystanków ozdobionych kolorowym graffiti. Konkurs trwa od 2 do 16 listopada. Odpowiedzi można udzielać w jeden z trzech sposobów:
– w wiadomości prywatnej na profilu FB Biblioteki,
– drogą mailową na adres: bibl.wypoz@grudziadz.pl,
– tradycyjnie – pobierając w Wypożyczalni Głównej kartę konkursową z 23 fotografiami.
W odpowiedzi, poza imieniem, nazwiskiem oraz numerem telefonu, wystarczy podać numer zdjęcia i lokalizację przystanku (jak najbardziej dokładnie).

W zabawie można wygrać „perełkę” autorstwa Dawida Schoenwalda zatytułowaną „Dawne tramwaje Grudziądza”, jak również gadżety promocyjne od fundatora nagród książkowych – MZK Sp. z o.o., karty upominkowe do Empiku (ofiarowane przez naszą Książnicę), a także inne niespodzianki od Organizatora i autora pocztówek, p. Henryka Przerwy.

Wygrywa osoba z największą ilością punktów przyznanych za prawidłowe odpowiedzi. Zgodnie z Regulaminem zostaną przyznane 4 nagrody. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 6 grudnia, a ze zwycięzcami skontaktujemy się drogą telefoniczną. Regulamin konkursu znajduje się poniżej oraz w Wypożyczalni Głównej.

Pliki do pobrania


Regulamin Konkursu02.11.20210.1 MB / pdfPobierz
Karta konkursowa_zgoda na udział w konkursie02.11.20210.1 MB / pdfPobierz