Aktualności

Empik Go i Legimi

06.12.2022

Od 1 grudnia 2022 r. mamy w swojej ofercie 10 darmowych kodów Empik Go, dzięki którym czytelnicy mogą uzyskać dostęp do 30 000 ebooków oraz 25 000 audiobooków i podcastów, a wśród nich: klasyka, bestsellery, nowości do czytania i słuchania. Z aplikacji można korzystać na telefonie, tablecie lub czytniku.

Nasi czytelnicy mają także możliwość skorzystania z 88 bezpłatnych kodów do Legimi, platformy dającej dostęp do 160 000 ebooków, audiobooków i synchrobooków (czyli e-książek, które można czytać i słuchać na przemian). Znajdują się tu głównie pozycje z literatury popularnej (kryminały, fantastyka, powieści obyczajowe) – do czytania na tablecie, smartfonie, komputerze, a także czytnikach Kindle oraz czytnikach z systemem Android.

50 kodów zostało zakupionych w ramach projektu „Kultura bez barier”, który realizowany jest w ramach Osi priorytetowej IV. Innowacje społeczne i współpraca ponadnarodowa, w ramach Działania 4.3 Współpraca ponadnarodowa Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój na lata 2014-2020.

38 kodów zakupiliśmy w ramach środków pochodzących z dotacji Gminy Miasto Grudziądz.

Szczegóły korzystania z usługi: https://www.biblioteka.grudziadz.pl/zasoby/e-zasoby/

Znak Funduszy Europejskich z nazwą programu Wiedza Edukacja Rozwój, barwy Rzeczypospolitej Polskiej z nazwą Rzeczpospolita Polska oraz znak Unii Europejskiej z nazwą Europejski Fundusz Społeczny.

Logo Grudziądz miasto otwarte