Filia nr 1 po modernizacji

01.12.2017

1 grudnia odbyło się uroczyste otwarcie Filii nr 1 po realizacji projektu w ramach Grudziądzkiego Budżetu Obywatelskiego. Dziękujemy mieszkańcom za oddane głosy. Od 4 grudnia placówka została otwarta dla czytelników.
W ramach realizacji projektu „Biblioteka dla każdego – modernizacja pomieszczeń Filii nr 1 Biblioteki Miejskiej im. W. Kulerskiego w Grudziądzu”, którego wnioskodawcą był Łukasz Kowarowski, wyremontowano i zmieniono aranżację pomieszczeń bibliotecznych. Placówka została wyposażona w funkcjonalne regały przesuwne i stacjonarne oraz nowe meble modułowe: szafy, biurka, stoliki i krzesła. Ponadto, w ramach zadania wymieniona została stara instalacja C.O., okno i drzwi wejściowe oraz przeprowadzone zostały inne drobne prace budowlane niezbędne w realizacji przedstawionego przedsięwzięcia.