Filia nr 3 po modernizacji

13.12.2018

13 grudnia odbyło się uroczyste otwarcie Filii nr 3 po realizacji projektu w ramach Grudziądzkiego Budżetu Obywatelskiego. Dziękujemy mieszkańcom za oddane głosy. Od 14 grudnia placówka została otwarta dla czytelników.
W ramach realizacji projektu „Biblioteka w nowym wymiarze – modernizacja pomieszczeń w Filii nr 3 Biblioteki Miejskiej im. W. Kulerskiego w Grudziądzu”, którego wnioskodawcą był Jacek Bartoszewski, wyremontowano i zmieniono aranżację pomieszczeń bibliotecznych. Placówka została wyposażona w funkcjonalne regały przesuwne i stacjonarne, meble systemowe: szafy, biurka, stoliki, krzesła i siedziska. Ponadto, w ramach zadania przebudowany został wiatrołap, wymieniona została stara podłoga, drzwi do zaplecza i toalety oraz przeprowadzone zostały inne drobne prace budowlane niezbędne w realizacji powyższego przedsięwzięcia.