1

Gra miejska "Na tropie książki"

Dodano: 14 lipca, 2021

Zapraszamy do udziału w grze miejskiej „Na tropie książki”, organizowanej w ramach projektu „Spotkanie na żądanie – odsłona trzecia”. Gra odbędzie się w sobotę 7 sierpnia 2021 r. w godz. 10:00-13:00 na terenie miasta Grudziądza. Gra jest skierowana do szerokiej publiczności: dzieci, młodzieży, osób dorosłych, seniorów. Można wziąć w niej udział pojedynczo lub w 2-osobowych drużynach. Osoby niepełnoletnie mogą brać udział pod opieką osoby pełnoletniej.

Zadaniem uczestników będzie odszukanie ukrytych w przestrzeni miejskiej książek, które staną się własnością znalazcy. Poszukiwanie książek będzie odbywało się na podstawie wskazówek publikowanych na profilu facebookowym oraz wykonywaniu zadań w punktach pośrednich. Do odnalezienia będzie łącznie 10 pakietów. Jeden pakiet będzie zawierał książkę z literatury dziecięco-młodzieżowej oraz dwie książki dla dorosłych.

Warunkiem udziału w Grze jest posiadanie sprawnie działającego telefonu komórkowego z dostępem do Internetu i czytnikiem kodów QR lub zainstalowaną aplikacją do skanowania kodów. Należy posiadać spersonalizowane konto w serwisie Facebook oraz Kartę Udziału, która zostanie wydana w dniu przeprowadzenia Gry.

Zgłoszenia do Gry przyjmowane są do 30 lipca 2021 r. włącznie:
– telefonicznie 56 46 202 01 wew. 25,
– za pomocą poczty elektronicznej pod adresem: bibl.czasop@grudziadz.pl,
– osobiście w Czytelni Czasopism Biblioteki Miejskiej przy ul. Legionów 28.
Liczba miejsc ograniczona. O zakwalifikowaniu decyduje kolejność zgłoszeń.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych

Dofinansowano ze środków gminy-miasto Grudziądz

Organizator

Partnerzy medialni

                  

             

Do pobrania:

Plik 1: Regulamin gry miejskiej
Plik 2: Załącznik nr 1 Karta Zgłoszenia