1

Konkurs "Mistrz szyfrowania"

Dodano: 25 października, 2021

Serdecznie zapraszamy dzieci, które uczestniczyły w warsztatach przeprowadzonych w ramach projektu „Tajemnice szyfrów”, które odbyły się 5, 6, 7, 11, 20 października 2021 r., do wzięcia udziału w konkursie „Mistrz szyfrowania”. Konkurs przeprowadzimy 5 listopada 2021 r. o godzinie 16:30 w Dziale dla Dzieci i Młodzieży Biblioteki Miejskiej przy ulicy Legionów 28.

Zadania konkursowe będą polegały na deszyfrowaniu i zaszyfrowaniu informacji zakodowanych różnymi szyframi poznanymi na warsztatach oraz wykazaniu się znajomością najważniejszych pojęć związanych z kryptologią i najważniejszych faktów z życia Jana Kowalewskiego.

Liczba osób biorących udział w konkursie jest ograniczona, dlatego o zakwalifikowaniu decyduje kolejność zgłoszeń. Aby zakwalifikować się do udziału w konkursie należy wypełnić Kartę zgłoszenia (Załącznik nr 1 do Regulaminu), a następnie dostarczyć ją w terminie 21-29.10.2021 r. do Działu dla Dzieci i Młodzieży Biblioteki Miejskiej przy ul. Legionów 28 lub przesłać na adres e-mail: bibl.dzieci@grudziadz.pl.

Szczegółowe informacje znajdują się w Regulaminie poniżej.

Organizator

Projekt dofinansowany przez Fundację BGK w ramach programu „Dzieci Kapitana Nemo – 2021”

     

Do pobrania:

Plik 1: Regulamin konkursu Mistrz szyfrowania
Plik 2: Załącznik nr 1 Karta Zgłoszenia