Spotkanie z Agnieszką Lingas-Łoniewską

25.06.2019

W ramach projektu „Spotkanie na żądanie” w Bibliotece Miejskiej gościliśmy wrocławską pisarkę Agnieszkę Lingas-Łoniewską. Spotkanie odbyło się w poniedziałek 24 czerwca o godz. 18:00. Poprowadziła je Beata Kastner, redaktorka Magazynu Qltura.

Agnieszka Lingas-Łoniewska – autorka ponad 30 bestsellerowych powieści, stanowiących elektryzujący miks gatunkowy romansu, dramatu i sensacji. Kocha zwierzęta, ma cztery koty i psa. Zwana przez swoich czytelników Dilerką Emocji. Od lat prowadzi autorską akcję „Karma zamiast Kwiatka” i na licznych spotkaniach autorskich zbiera karmę dla zwierzaków, którą potem przekazuje do wrocławskich fundacji. W 2016 r. zajęła II miejsce w plebiscycie „Gazety Wrocławskiej” Kobieta Wpływowa, a od 2017 r. jest członkinią Kapituły Literackiego Debiutu Roku. W wolnym czasie, kiedy nie pisze (a zdarza się to czasami), kocha czytać i oglądać seriale kryminalne, jej pasją są także nordic walking i robótki ręczne.
Na spotkanie obowiązywały bezpłatne wejściówki.

„Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury”

Organizatorzy:

Partnerzy medialni: