Aktualności

Spotkanie z Alicją Sinicką

W czwartek 26 sierpnia 2021 r. o godz. 17:00 w Ogrodzie Biblioteki Miejskiej odbędzie się spotkanie autorskie z Alicją Sinicką. Rozmowę poprowadzi Beata Kastner.

Transmisja na żywo ze spotkania będzie dostępna na https://pl-pl.facebook.com/BibliotekaMiejskaGrudziadz. Dla zwiększenia dostępności dla osób z dysfunkcją słuchu podczas spotkania będzie obecny Tłumacz Języka Migowego.

Liczba miejsc ograniczona. Obowiązują bezpłatne wejściówki, które można odebrać w Wypożyczalni Głównej Biblioteki Miejskiej przy ulicy Legionów 28.

Alicja Sinicka (ur. 15 kwietnia 1987 w Strzelinie) – polska pisarka z Oławy, czuła i otwarta rozmówczyni, autorka bestsellerowych powieści, charakteryzujących się intrygami utkanymi z tajemnic i symboli. Zadebiutowała w 2015 roku, czytelnikom znana z serii „Oczy wilka” oraz trylogii oławskiej („Stażystka”, „Obserwatorka”, „Służąca”). Jej najnowsza książka ukazała się w maju 2021 roku i nosi tytuł „Będziesz tego żałował”, stanowi pierwszy tom cyklu „Uwikłani”.

Spotkanie jest pierwszym z pięciu zaplanowanych i organizowanych w ramach projektu „Spotkanie na żądanie – odsłona trzecia”.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych

Dofinansowano ze środków gminy-miasto Grudziądz

Organizator

Partnerzy medialni