Zajęcia dla dzieci z Ukrainy

29.03.2022

W środę 6 kwietnia 2022 r. o godz. 16.00 zapraszamy dzieci z Ukrainy wraz rodzicami/opiekunami na bezpłatne zajęcia literacko-plastyczne pt. „Wiosenne bajanie”, które odbędą się w Dziale dla Dzieci i Młodzieży Biblioteki Miejskiej przy ulicy Legionów 28. W programie wiosenny teatrzyk, gry i zabawy ruchowe oraz plastyczne zabawy papierem.

Liczba miejsc jest ograniczona; obowiązują zapisy przez e-mail: bibl.dzieci@grudziadz.pl.

У середу, 6 квітня 2022 р. о 16.00 запрошуємо дітей з України разом з батьками/опікунами на безкоштовні літературно-мистецькі заняття «Весняна казка», які відбудуться у відділі Дітей та Юнацтва Міської Бібліотеки за адресою: вул. Легіонів, 28 (ul. Legionów 28). У програмі весняний театр, рухливі забави та заняття, а також художні забави з папером.

Кількість місць обмежена. Реєстрація необхідна на електронну пошту: bibl.dzieci@grudziadz.pl