Aktualności

Dzień Gier Planszowych

01.10.2021

W niedzielę 10 października 2021 r. w godz. 10:00-12:30 Filia nr 1 na osiedlu Lotnisko wraz ze Stowarzyszeniem Grajmy zapraszają na świętowanie Dnia Gier Planszowych.

Jednym z punktów programu będzie gra terenowa zatytułowana „Gra o grę” skierowana do dzieci i rodzin z dziećmi. Uczestnicy startują drużynowo, w każdym zespole musi znajdować się co najmniej jedno dziecko (0-18 lat) i jeden pełnoletni opiekun. Drużyny będą wykonywać zadania przy pomocy smartfona z dostępem do internetu. Wydrukowane kody QR, pod którymi kryją się zadania, będą rozmieszczone na terenie należącym do Szkoły Podstawowej Nr 21 w Grudziądzu.
Szczegółowy regulamin do pobrania znajduje się poniżej.

W bibliotece przygotowana zostanie wystawa gier typu „zrób to sam” – pokonkursowa oraz ze zbiorów własnych. Odbędzie się także wręczenie dyplomów i nagród dla zwycięzców Wakacyjnego Wyzwania Planszówkowego (http://projektgrajmy.blogspot.com/2021/06/wakacyjne-wyzwanie-planszowkowe-2021.html).

O godzinie 10:10 rozpoczną się rozgrywki w Rummikub dla seniorów i nie tylko. Jest to prosta i wciągająca gra dla całej rodziny stworzona na zasadach gry w popularnego remika.

Uczestnicy wydarzenia będą także mieli dostęp do wypożyczalni gier z możliwością zagrania na miejscu, poznania zasad i reguł, a także zabrania gier do domu.

Pliki do pobrania


Regulamin gry terenowej GRA O GRĘ01.10.20210.1 MB / pdfPobierz