Aktualności

Cyfrowe usługi – rekrutacja na szkolenie

21.09.2021

Zapraszamy młodzież w wieku od 14 do 18 lat na bezpłatne szkolenie online „Korzystanie z cyfrowych usług na zaawansowanym poziomie” realizowane w ramach projektu „Sieć na kulturę w podregionie grudziądzkim”.

Młodzież pozna kluczowe zagadnienia związane z wykorzystaniem narzędzi online. Dowie się, jakie są dostępne aplikacje umożliwiające składanie wniosków i załatwianie spraw administracyjnych w urzędzie oraz prowadzenie i zarządzanie elektronicznym kontem bankowym. Wyjaśnione zostaną podstawy cyberbezpieczeństwa i bezpiecznego nawigowania w sieci. Uczestnicy szkolenia zdobędą również praktyczne kompetencje związane z formalną i nieformalną korespondencją online. Dodatkowo pozyskają wiedzę i umiejętności związane z dostępnością usług online.

Zajęcia prowadzone będą w trybie zdalnym na platformie Teams w grupie 6-10 osobowej. Zakres materiału obejmuje 31 godzin lekcyjnych.
Daty szkolenia zostaną podane w późniejszym terminie, gdy skompletujemy grupę chętnych uczestników.

Zapisy na warsztaty przyjmujemy do 1 października 2021 r. w Dziale Metodyki i Promocji Biblioteki Miejskiej przy ul. Legionów 28 (II piętro)
tel. 56 46 202 01
e-mail: bibl.inst@grudziadz.pl.

Deklaracje uczestnictwa w szkoleniu wraz z oświadczeniem (dokumenty do pobrania poniżej) należy wypełnić i dostarczyć do biblioteki.

Projekt realizowany jest przez Fundację Wspierania Zrównoważonego Rozwoju, współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa.

Pliki do pobrania


Deklaracja - uczestnik powyżej 13 roku życia21.09.20210.8 MB / pdfPobierz
Oświadczenie - uczestnik powyżej 13 roku życia21.09.20210.9 MB / pdfPobierz