Aktualności

Konkurs na Facebooku

Biblioteka Miejska zorganizowała konkurs na Facebooku „Spotkanie na żądanie z Mariuszem Szczygłem”. Zadanie konkursowe polegało na odpowiedzi na pytanie: Mariusz Szczygieł często mówi: „Trudno jest pisać pięknie, nie podkoloryzować, nie zmyślać, ale używać literackiej formy. Trzeba mieć zdolność zapamiętywania szczegółów. Zdolność ich kojarzenia, a czasami umiejętność odległych skojarzeń, żeby reportaż miał chociaż troszeczkę artystyczny, ponadczasowy charakter”. Który z reportaży naszego Gościa zapadł Wam w pamięci i dlaczego? Napisz kilka zdań na ten temat.
Odpowiedź należało wysłać w wiadomości prywatnej na Fanpage Biblioteki. Konkurs trwał od 08.11.2019 r. od godz. 00:01 do 14.11.2019 r. do godz. 23:59.
Nagrodę w postaci bonu upominkowego o wartości 50 złotych oraz wejściówkę na spotkanie z pisarzem zdobyli: Marcin Stański oraz Piotr Wiśniewski. Wyróżniono również 4 osoby, które otrzymały wejściówkę na spotkanie: Anna Danko, Barbara Flaczyńska, Mariusz Mrozek i Paulina Anastazja Tadrowska.
Konkurs zorganizowano w ramach projektu „Spotkanie na żądanie” dofinansowanego przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Regulamin konkursu

„Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury”

Organizatorzy:

Partnerzy medialni: