"Majówka z kulturą i sztuką"

07.05.2019

Filia nr 13 przy ul. Mikołaja z Ryńska po raz kolejny przyłączyła się do projektu „Majówka z kulturą i sztuką”, którego celem jest umożliwienie osobom z niepełnosprawnością bezpłatnego skorzystania z oferty przygotowanej przez instytucje kulturalne regionu. 7 maja biblioteka zorganizowała imprezę integracyjną, podczas której odbyły się:
– warsztaty z filcowania, prowadzone przez uczniów Zespołu Placówek Edukacyjno-Rewalidacyjnych (uczestnicy wykonali broszki na Dzień Matki);
– warsztaty z papieroplastyki – scrapbooking, które poprowadzi Pracownia Papieroplastyczno-Dekoratorska z Warsztatu Terapii Zajęciowej „TO-MY” (uczestnicy wykonali kartki z życzeniami na Dzień Matki).
Słodki poczęstunek dla wszystkich przygotowała Pracownia Kulinarno-Kelnerska z Warsztatu Terapii Zajęciowej „TO-MY”. Oprawę muzyczną zapewnił zespół Tendo (uczniowie III LO).