Promocja tomiku Barbary Stajkowskiej

09.11.2023

W czwartek 16 listopada 2023 r. o godz. 17:00 zapraszamy do Filii nr 1 przy ul. Nauczycielskiej 19 na wieczór poetycki Barbary Stajkowskiej, podczas którego autorka będzie promowała najnowszy tomik „Porywy serca”.

Barbara Stajkowska jest rodowitą grudziądzanką i wielką miłośniczką poezji od lat młodości. Jej utwory prezentowane były na antenie Radia PIK, a także publikowane w prasie i almanachach. Wydała trzy zbiory: „Odrodzone źródło”, „Drzewa życia mego owoce” i „Droga ku światłu”. Autorka pisze także fraszki. Próbuje sił w prozie poetyckiej i opowiadaniach. Należała do Klubu Literackiego przy Grudziądzkim Towarzystwie Kultury, Grudziądzkiej Spółki Literackiej „Trynka” oraz Grudziądzkiej Grupy Literacko-Kulturalnej „ŚWIT”.