Aktualności

Spotkanie z Michałem Gołkowskim

25.08.2021

W poniedziałek 6 września 2021 r. o godz. 18:00 w Filii nr 13 i Ośrodku Czytelnictwa Niepełnosprawnych Biblioteki Miejskiej odbędzie się spotkanie autorskie z Michałem Gołkowskim. Rozmowę poprowadzi Beata Kastner.

Transmisja na żywo ze spotkania będzie dostępna na https://pl-pl.facebook.com/BibliotekaMiejskaGrudziadz. Dla zwiększenia dostępności dla osób z dysfunkcją słuchu podczas spotkania będzie obecny Tłumacz Języka Migowego.

Liczba miejsc ograniczona. Obowiązują bezpłatne wejściówki, które można odbierać w Filii nr 13 przy ulicy Mikołaja z Ryńska 1/7.

Michał Gołkowski – rocznik 1981, relatywnie duży przebieg, ale za to bezawaryjny i bezwypadkowy. Napęd na cztery koła, turbo, klimatyzacja i bogaty pakiet wyposażenia wnętrza. Pisarz oraz poliglota. Z wykształcenia lingwista, z zawodu tłumacz symultaniczny, z zamiłowania historii wojskowości i antropologii kultury. Najszybsze pióro polskiej fantastyki. Debiutował w nie tak znów odległym 2013 roku książką „Ołowiany Świt”, od tego czasu zasypując wydawnictwo iście hurtową ilością co najmniej dwóch-trzech książek rocznie. Wciąż poszerzający się zakres jego tematów krąży pomiędzy tematyką wojenną, thrillerem psychologicznym, groteską, powieścią grozy, historią oraz wręcz rasowym, krwistym fantasy. Niezrównany prelegent i mówca, potrafiący bez zająknięcia i powtórzenia poprowadzić godzinny wykład o praktycznie dowolnej tematyce – od formowania się organizacji przestępczych we wczesnym okresie poradzieckim, wstecz aż do technik oblężniczych starożytnego Babilonu.

Spotkanie z M. Gołkowskim jest trzecim z pięciu zaplanowanych i organizowanych w ramach projektu „Spotkanie na żądanie – odsłona trzecia”.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych

Dofinansowano ze środków gminy-miasto Grudziądz

Organizator

Partnerzy medialni