Wyniki głosowania w ramach GBO

13.10.2022

13 października 2022 roku ogłoszono wyniki Grudziądzkiego Budżetu Obywatelskiego 2023. Trzy projekty dotyczące bibliotek uzyskały dofinansowanie!

Zwycięskie projekty to:
– zadanie ogólnomiejskie „Z książką przez pokolenia – zakup książek z dużym drukiem”, które obejmuje zakup książek z dużą czcionką dla Wypożyczalni Głównej oraz Działu dla Dzieci i Młodzieży Biblioteki Głównej (wnioskodawca: Aneta Graczyk-Grablis),
– zadanie okręgowe „Radość czytania bez granic” (Lotnisko – Węgrowo – Kobylanka), w ramach którego zostaną zakupione książki z serii „Wielkie Litery” dla Filii nr 1 i 11 oraz kody do platformy Legimi (wnioskodawca: Alicja Nogal),
– zadanie okręgowe „Zakup książek dla użytkowników Filii nr 14 Biblioteki Miejskiej w Grudziądzu” (Mniszek – Rudnik), który przewiduje zakup nowości wydawniczych i książek z dużym drukiem dla biblioteki w Mniszku (wnioskodawca: Halina Kołodziejska).

Serdecznie dziękujemy grudziądzanom za wszystkie oddane na nas głosy oraz gratulujemy autorom zwycięskich projektów!

Szczegóły na stronie: https://grudziadz.pl/artykuly/537/wnioski