Wystawa w Filii nr 13

23.06.2015

23 czerwca w Filii nr 13 otwarto wystawę plastyczną, na której prezentowane były prace uczestników konkursu „Autoportret, czyli portret własny” oraz podopiecznych artysty malarza Marka Fijałkowskiego.
Organizatorem konkursu było Ognisko Pracy Pozaszkolnej. Konkurs adresowany był do dzieci i młodzieży szkolnej, a także uczestników zajęć w placówkach wychowania pozaszkolnego. Celem konkursu było stworzenie swojego autoportretu i opowiedzenie o sobie. Autoportret miał przedstawiać zarówno cechy fizyczne, jak i pokazywać osobowość osoby sportretowanej.
Na wystawie w bibliotece wyeksponowane były również prace uczestników zajęć prowadzonych przez Marka Fijałkowskiego w pracowni plastycznej Ogniska Pracy Pozaszkolnej w Grudziądzu.
Wystawa była czynna do końca lipca br.